Zorganizuj ze mną pokaz wsadów

Przez ostatnie 6 lat miałem zaszczyt prezentować profesjonalne pokazy wsadów na najważniejszych wydarzeniach koszykarskich. Byłem częścią meczów PLK, Finałów Euroligi (Final Four) oraz imponowałem wsadami w Morocco Mall – jednej z największych galerii handlowych na świecie.

Moja historia, która była opisana na stronie O MNIE, jest źródłem motywacji i dyscypliny, którą przekazuję dzieciom i dorosłym podczas moich występów. Przez te lata miałem okazję przeprowadzić ponad 200 pokazów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ta bogata liczba pokazów dała mi możliwość oczarowania publiczności i wywoływania uśmiechu na twarzach najmłodszych.

Dzięki moim pokazom staram się inspirować innych do realizowania swoich celów i niepoddawania się, przekazując motywację poprzez wsady do kosza oraz moją własną historię. 

Moje osiągnięcia

Zapraszam do kontaktu!

Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana pokazem wsadów na swojej imprezie lub chciałbyś wykorzystać moją działalność w celach reklamowych, zapraszam do kontaktu e-mail: grabo.team@gmail.com.

Jestem otwarty na nowe wyzwania i chętnie stworzę nie zapomniany pokaz specjalnie dla Ciebie! 

Obserwujących na TikToku
0 +
Obserwujących Instagramie
0 +
Obserwujących na Facebooku
0 +
Subskrybentów na YouTube
0 +

Rekomendacje

Blog

Galeria zdjęć